Salihli TV

Salihli Ak Parti vatandaşlara Halk Oylamasının önemini anlatmaya devam ediyor

Salihli Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri vatandaşlarla bir araya geldiler.

Salihli Ak Parti vatandaşlara Halk Oylamasının  önemini anlatmaya devam ediyor
17 Mart 2017, Cuma
      Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması öncesi Salihli’de Ak Parti dört gurup halinde sürdüren Ak Parti İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Merkezi ile Büyükşehir Yasası kapsamında Mahalleye dönüştürülen Belde ve Köylerde, Partililer ve vatandaşlar ile bir araya gelerek 16 Nisan 2016’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylamasında hangi maddelerin değişeceği konusunda bilgilendiriyor. 
    Salihli’de Ak Parti İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri dört gurup halinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mustafa Demir, Gurubunda yer alan Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri önceki gün akşam Büyükşehir Yasası kapsamında Mahalleye dönüştürülen Yenipazar ve Kabazlı Köylerinde, Partililer ve vatandaşlar ile bir araya gelerek , ’Kararımız Evet’ kitapçığında yer alan “Kalıcı siyasi istikrar”, “Hızlı ve etkili icraat”, “Güçlü yasama, güçlü icraat” , “Güvenli ve huzurlu Türkiye”, “Güçlü Meclis, güçlü temsil”, “Birlik ve uzlaşma” ve “Güçlü yönetim, güçlü Türkiye” başlıklarının açıklamalarını yaparak yeni sistemle nelerin kazanılacağını anlattılar.
 
 “Bizim görevimiz sizleri bilgilendirmek.Kararı verecek olan sizlersiniz”
   
Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mustafa Demir, Büyüyen ve gelişen güçlü Türkiye’nin istikrarının devamı için gerekli olan “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi”nin yararlarını partililer ve vatandaşlar ile paylaşıp,” Bizim görevimiz sizleri bilgilendirmek. Kararı verecek olan sizlersininiz”dedi.
 
   “16 Nisan 2016 tarihi Türkiye için bir milat olacaktır”
   
 Anayasa Değişikliği Paketinde yer alan 18 Maddeyi tek tek anlatan Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Mustafa Demir , "Daha iyi bir hukuk sistemi ve daha istikrarlı bir yönetim anlayışıyla halkın gücüne dayalı bir düzenleme getiren halk oylamasının milletimize ve devletimize getireceği faydalar kaçınılmazdır. Huzurun ve istikbalimizin teminatı olarak gördüğümüz 16 Nisan 2016 tarihi Türkiye için bir milat olacaktır”dedi.
    Yenipazar ve Kabazlı Köyü sakinleri Huzur ve istikbalimizin teminatı olarak gördükleri 16 Nisan 2016 tarihinde kararlarının evet olacağını söylediler.
  
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.