Salihli TV

Fen Bilimlerinden Judoda bir madalya daha

Gecen yıl Makedonya'da düzenlenen Uluslar Arası Judo Turnuvasında birinci olarak büyük başarıya imza atan Fen Bilimleri Okulları öğrencisi Nehir Ekşi Karaman'da yapılan Judo Yıldızlar Bölge müsabakasında birinci olarak adında söz ettirdi.

Fen Bilimlerinden Judoda bir madalya daha
14 Mart 2017, Salı
         Fen Bilimleri Okulları öğrencisi Nehir Ekşi geçtiğimiz yıl Uluslar Arası Judo Turnuvasında birinci olarak adından söz ettirmişti. Nehir Ekşi bu sene de Manisa'da düzenlenen judo il müsabakalarında 32 kg da il birincisi olmuş ve Manisa’yı Bölge müsabakalarında temsil etmeye hak kazanmıştı. Fen Bilimleri Okulları öğrencisi Nehir Ekşi  Bölge müsabakalarında kendi kilosunda birinci olarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını kazandı. 
 
         Fen Bilimleri Okulları Kampüs  Müdürü Halil Tekin, “Gecen yıl Makedonya’da düzenlenen  Uluslar Arası Judo Turnuvasında birinci olarak büyük başarıya imza atan öğrencimiz Nehir Ekşi bu senedebaşarılarına devam ediyor.  Okulumuz Öğrencisi Nehir EKŞİ Karaman’da düzenlenen judo Bölgesel  müsabakalarında 32 kg da birinci olarak Türkiye Şampiyonasında okulumuzu temsil  edecek. Öğrencimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. ”dedi.
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.