Salihli TV

Dr. Muzaffer Keskiner 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı

2002 yılında Salihli'de 30 yataklı bir hastane olarak kurulan Salihli Özel Can Hastanesi , bugün 127 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile bölgenin önder sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır .

Dr. Muzaffer Keskiner 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı
14 Mart 2017, Salı
 
   Mayıs ayında İzmir Çiğli’de açılışı planlanan ikinci şubesi  ile yükselişini sürdüren Salihli Özel Can Hastanesi, Can Sağlık Grubu’na dönüşmenin haklı gururunu taşımaktadır. İzmir’deki şubesinin hedefini bundan 10 yıl önce belirleyen ve bu hedefine bütünüyle ulaşmış olmanın yarattığı haklı gurur ile ilgili konuşan Salihli Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer Keskiner sağlık camiası çalışanlarının Tıp Bayramını kutladığı mesajında, geleceğe yönelik planlarından da söz etti.  
  Keskiner “Toplumdan aldığını topluma yeniden kazandırma ilkesiyle hareket eden Salihli Özel Can Hastanesi , kaliteli sağlık hizmetlerinin yanında pek çok toplumsal süreçte de belirleyici rol oynamıştır. Biz, bundan 10 yıl önce İzmir’de ikinci bir şube açacağımızı ilan etmiştik. Ne mutlu bize ki çok yakında bu açılışı gerçekleştiriyoruz. Biz, kurumsal tarihimiz boyunca sağlığın bütüncül bir süreç olduğunun ve iyilik halini sağlamanın yetmeyeceğinin, iyilik halini korumanın da önemli olduğunun vurgusunu yaptık. Bu nedenle de bireysel ve toplumsa sağlığa dair bütün alanlarda aktif olarak yer aldık.  Bundan sonra da tüm alanlarda, bütün uzmanlığımız ve başarılarımızla yer almaya devam edeceğiz. Çevremizin, bizden hizmet alanların bizlere gösterdikleri özen ve duydukları güvenden aldığımız ilhamla, çok büyük bir yolculuğun içerisinde olduğumuzu gururla bildiriyorum:  Bundan 10 yıl sonra uluslararası alanda faaliyet gösteren, her türlü 21.yüzyıl teknolojisine sahip bir üniversite  hastanesi olacağız ve grup hastaneler zincirine dönüşeceğiz.  Bugün bundan 10 önceki hayalimizin gerçeğe dönüşmesinden nasıl gururlu isek, 10 yıl sonrasına dair hayallerimizi gerçeğe dönüşeceğinden de o kadar eminiz.  
    Dünyanın örnek gösterdiği hastaneler var. Hizmet kalitemiz, gelecek odaklılığımız, çalışma azmimiz ve sağlık alanındaki uzmanlığımız ile sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önemli hastaneleri sıralamasındaki yerimiz almaya hazırız.  
    Gidilecek çok yol, varılacak çok güzel bir yer var. Biz, güzel ülkemizin çok değerli sağlık çalışanlarına sahip olduğunu biliyor, her gün onlarla birlikte çalışmanın  heyecanını yaşıyoruz.  
  Bugüne kadar başardıklarımızdan aldığımız azim, irade ve güçle gerek bölgemiz gerekse ülkemiz adına çalışmaya devam edeceğiz.  
    Bu vesile ile başta bütün bu başarılara birlikte imza attığımız  değerli hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız olmak üzere, bu saygın ve cefakar mesleği bütün saygınlığıyla icra eden herkesin Tıp Bayramı’nı kutlarım.” dedi.
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.