Salihli TV

Kütahya'dan Salihli'ye sağlık yolculuğu

Salihli'nin önde gelen sağlık kuruluşu Salihli Can Hastanesi, sunduğu hizmet ile sadece ilçemize değil, bütün Ege bölgesine şifa dağıtıyor.

Kütahya'dan Salihli'ye sağlık yolculuğu
13 Mart 2017, Pazartesi
   Toplumumuzda her yaştan insanın sağlığının korunması ve geliştirilmesi hedefiyle, bilimsel ve güleryüzlü hizmetine devam eden Salihli Can Hastanesi, bu kez Kütahya Tavşanlı’dan iki genç sporcuya şifa oldu.
         Spor ve çalışma yaralanmalarında deneyimli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Günhan Dilber, tedavi için Kütahya’dan Salihli’ye gelen hastaları Yunus Emre Karakoç ve Sabri Tülek hakkında gazetemize yaptığı açıklamada “Kütahya Tavşanlı  oyuncusu Yunus Emre Karakoç başka bir hastanede yaklaşık 8 yıl önce ön çapraz yırtığı nedeniyle operasyon geçirmiş. Şikayetleri devam ettiği için hastamız bize başvurdu. Hastaya yapılan tetkikler sonucu bağın tekrar koptuğu tespit edildi hastanın diğer dizinde olan bağlar ile yeniden çapraz bağları tedavi edildi. Hastanemize başvuran Yunus Emre Karakoç arkadaşı Sabri Tülek’de aynı gün aynı ameliyatı gerçekleştirdik.” dedi.
       Spor yaralanmalarının, kelter veya meyve kasası taşımak gibi tarım işlerinde çalışanlarda görülen yaralanma ve ağrılarla çok benzerlik gösterdiğini söyleyen Dr.Günhan Dilber, ağır kaldırma ve yapılan ters hareketlere bağlı omuz ve diz ağrılarında, hastaların ameliyat sonrasında ağrılarından kısa sürede kurtulduğunu belirtti.
 
 
         Yunus Emre Karakoç, “Ben daha önce yaklaşık 8 yıl önce bir hastanede ön çapraz yırtığı nedeniyle bir ameliyat geçirdim. Ancak son zamanlara da ağrılarım arttı.  Bende daha önce burada Salihli Can Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Op.Dr. Günhan Dilber hocamızın methini duydum ve Can Hastanesine geldim. Kendisini önderliğinde yapmış olduğumuz tetkikler sonucu ameliyat olduğum bağın tekrar koptuğu tespit edildi. Hocamızın ameliyatı ile tedavim gerçekleşti ben buradan ameliyatı gerçekleştiren  Can Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Op.Dr. Günhan Dilber’e ve güler yüzlü Can Hastanesi personeline teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.