Salihli TV

KOCATÜRK OKULLARI ÖDÜLLÜ SINAV YAPIYOR

Salihli Kocatürk Okulları 2016-2017 eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşırken 2017-2018 eğitim öğretim yılı planlama ve kayıt çalışmalarına başladı.

KOCATÜRK OKULLARI ÖDÜLLÜ SINAV YAPIYOR
06 Mart 2017, Pazartesi
   11-12 Mart 2017 Cumartesi-Pazar günleri gerçekleştirecekleri “Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı” ile Salihli öğrencilerine Kocatürk’lü olma olanağı tanıyorlar. Uygulayacakları sınava ilkokul 3 ve 4.sınıf öğrencileri ile ortaokul 5,6 ve 7. Sınıf öğrencileri ücretsiz katılım sağlayabilecekler. 
   Cumartesi ve Pazar günleri 3 oturumda yapılacak olan sınava başvuruların yoğun olduğunu dile getiren okul müdürü İsmail Kocamaz; eğitim öğretime çok önem veren Salihli velilerinin bu sınavla eğitimin öncüsü Şampiyonların Okulu Kocatürk Okullarını tanıma şansı bulabileceklerini söyledi.
    Eğitimin ailede başlayıp okulda devam ettiğini ve ailenin temel olduğunu söyleyen Kocamaz,öğrenciler sınavdayken velilere yönelik rehberlik hizmetleri verileceğini, çağdaş eğitim anlayışlarıyla velilerin eğitime bakış açılarının geliştirileceğini de ifade etti.
   Kocamaz; Akılcı ve bağımsız düşünebilen, kendi kültürüne ve dünya kültürlerine saygılı, araştırmacı yönü yüksek, daha iyi bir dünya hedefi olan, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler yetiştiren Kocatürk Okulları’na gösterilen yoğun ilgi için tüm Salihli halkına minnet ve teşekkürlerini bildirdi. 
 
 
Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.