Salihli TV
Moda :

En Beğenilen Zen Pırlanta Fantezi Küpe Modelleri

 

 Şık ve gösterişli bir küpe; günü en iyi şekilde kurtarmamıza yardımcı olan, şıklığımızı vurgulayan en önemli takı seçimlerimiz arasında yer alıyor. Öyle ki küpe takmadığımız anlarda bile dış görünüşümüzde güzelliğimizi tamamlayan bir şeylerin eksik olduğunu hemen hissedebiliyoruz. 

 

Kadınların küpe tutkusunun farkında olan Zen Pırlanta; en seçkin ve en gözde fantezi küpe modellerini üretmeye, ürettiği yeni modelleri ülkemizin yanı sıra dünya genelinde de bayanların beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Aşağıdaki Zen Pırlanta fantezi küpe modellerine göz atmadan, yeni bir çift küpe satın almayın! 

 

İşte, sizler için derlediğimiz en beğenilen Zen pırlanta fantezi küpe modelleri: 

 

0.12 Karat Sonsuzluk Pırlanta Küpe 

 

Zen Pırlanta’nın en sevilen fantezi küpe koleksiyonundaki bu ürün; aynı zamanda en çok satılanlar listesinin daimi üyesi. Sallantılı küpelerden hoşlanan bayanlar; şu an %40 indirimdeki bu ürüne Zen’in alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilir. Üstelik oldukça cazip olan kredi kartına taksit imkanlarından yararlanma şansınız da bulunuyor. 

 

0.10 Karat Kalp Pırlanta Küpe 

 

Pembe altının ve minik pırlanta tanelerinin eşsiz uyumuna tanık olacağınız bu modeli doğum günü yaklaşan sevgilinize armağan etmek için tercih edebilirsiniz. 

 

  Sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken bu model; ışıl ışıl görüntüsüyle insana enerji ve huzur veriyor. Parlak, gösterişli ve sınırları zorlayan takı modellerinden hoşlanıyorsanız; bu ürüne bir şans verebilirsiniz. 

 

 

0.30 Karat Pırlanta Küpe 

 

İç içe geçmiş 2 adet halkadan oluşan bu ürün; takı ve aksesuarlarında geometrik desen ve halkalara yer vermekten keyif alan bayanlara hitap ediyor. Geometrik bir kolye modeliyle birlikte kullanabileceğiniz küpe şu an %20 indirimde! 

 

Zen pırlantanın diğer fantezi küpe modellerine erişmek için hemen https://www.zenpirlanta.com/pirlanta-kupeler/fantezi-kupeler/ linkini tıklayabilirsiniz. 

 

Obisis.com © 2013 - 2015 Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır. Tamamı veya kısmen kullanılması durumunda adli takip başlatılacaktır.